Klan hell

Oficjalne Forum Klanu Hell w grze Call of Juarez

Ogłoszenie

Jutro (02.08.2010) proszę aby wszyscy członkowie klanu stawili się na xf, Billy mówi, że jest kilka spraw do omówienia. ! ! ! ! !

#1 2010-08-01 14:24:32

KniGhT

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 20
Punktów :   

;/

ej chłopaki trzeba coś zrobić żeby naprawić reputacje klanu bo jak na razie to nie ciekawie wygląda

y: siema
=Hell=(r)Pr0Sh0t: hi
y: ty jesteś w hell ?
=Hell=(r)Pr0Sh0t: nom na  trialu a co ?
y: radze ci odejść tam są same noobi cheaterzy
=Hell=(r)Pr0Sh0t: po pierwsze nie nazywaj ich cheatrami i noobami bo najpredzej sam nim jestes !
y: a czemu tam siedzisz przeciez to cioty
=Hell=(r)Pr0Sh0t: ty tez . a siedze tam dla tego bo jest spoko atmosfera  itd .
y: radze ci odejść bo zaraz  każdy cię będzie uważał za czitera i nooba , bo w końcu z kim się przystaje takim się staje
=Hell=(r)Pr0Sh0t: a co ci do tego ?
y : lepiej idź do jakiegoś lepszego klanu a nie marnujesz czas na noobów .
=Hell=(r)Pr0Sh0t: moze kiedys pojde bo sam nie wiem cczy dostane sie na stałe a ty spierdalaj bocie bb.
y: bb


nie zdradzę real nicku bo mnie o to prosił .. sami widzicie za jakich nas uważają już się nie pierwszy raz spotykam z taką osobą na servach itd tez mi tak wypisują. ;/ ( mogę tez powiedzieć jak mi wiadomo ze jak capsel odchodził z ks i powiedział ze idzie do hell to go wyśmiali ze idzie do noobów , tak mi mówił ) lepiej to naprawić bo nie obraźcie się ale nie chce być uważany za noob'a ; /

Offline

 

#2 2010-08-01 16:17:40

B!LLy

Elita

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 57
Punktów :   

Re: ;/

Musimy sie zmotywowac, nie bawic sie w jakies mody itd. bo takim sposobem daleko nie zajdziemy. Apeluje do wszystkich, zeby usuneli tego moda, bo potem beda znowu jakies komplikacje typu ,,To dziala jak injector". Pokazmy im, ze gramy uczciwie, dobrze i potrafimy sie zachowac. od tego zacznijmy. Mysle, ze teraz w naszym systemie rekrutacyjnym nie ma szans, zeby przedarl sie do kalnu jakis noob. Tylko zeby ogarnac niektorych ktorzy juz w klanie sa, o to glownie mi chodzi. Dziekuje =)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsieci komputerowe szczecin www.owczarki-niemieckie.com.pl