Klan hell

Oficjalne Forum Klanu Hell w grze Call of Juarez

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Jutro (02.08.2010) proszę aby wszyscy członkowie klanu stawili się na xf, Billy mówi, że jest kilka spraw do omówienia. ! ! ! ! !

#1 2010-07-25 23:05:38

TuL!p4N

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 5
Punktów :   

TuL!p4N

wiek 23
w coja gram 1,5 roku,wczesniej tez gralem tylko przerwe mialem
jestem lepszy od kazdego z was,doskonaly w grze zespolowej,moge was nauczyc i pokazac jak sie gra bo widze ze baty przewaznie dostajecie w warach,
na serwach pod innymi nickami strzelam do was jak do kaczek i postanowilem poswiecic sie i pokazac wam jak nalezy grac - jak mnie przyjmiecie bedziecie wymiatac,a hunter bedzie moglo wam obciagnac,pokaze wam umiejetnosci i dopasuje taktyke i niemyslcie ze chce byc szefem,chce wam tylko pomóc bo slabi jestescie ale sie wyrobicie
tyle o sobie - PRAWDZIWY PRO

zaryzykujcie a nie pozalujecie,nawet x-fire zaloze po to zeby pokazac wam jak sie gra, bo na wasza gre zal patrzec

Offline

 

#2 2010-07-26 00:13:22

Tasak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 41
Punktów :   

Re: TuL!p4N

Tulipan z tego co wiem to do ciebie strzela się jak do kaczki Hell radzi sobie dobrze szczerze nie wierzyłem że będzie na tyle dobrze i wiesz co ty do nich nie pasujesz bo każdy jeden jest lepszy od ciebie w hell. Nie jestem w hell ale po prostu jeśli widzę takich ludzi jak ty to muszę coś napisać ;q sorry że się wypowiedziałem Hell ;p

Offline

 

#3 2010-07-26 00:16:52

TuL!p4N

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: TuL!p4N

BUHAHAHHAA TO ZAGRAJMY NOOBY - JA SAM NA 3 NAJLEPSZYCH Z HELL

Offline

 

#4 2010-07-26 00:35:24

TuL!p4N

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: TuL!p4N

a ty Tasak sie nie wtracaj bo nawet mnie nie znasz,za to ja cie widzialem i nadajesz sie najwyzej do pastowania moich butów:)

Offline

 

#5 2010-07-26 00:35:26

Ziom99

Admin

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 85
Punktów :   

Re: TuL!p4N

Ej ty chcesz dojść do klanu a do nas nooby?
Boję się, że z zachowaniem nie jest najlepiej.
Spoko możemy grać 3 najlepszych vs ty.
Ati postawi serwer powiedz tylko kiedy.

Offline

 

#6 2010-07-26 07:20:31

Bart

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: TuL!p4N

oczywiste chyba że na Nie
powód:obrażanie nas i innych graczy na serwach i forum,slaba gra -_-.temat chyba do zamkniecia
a ty ie ziom opanuj on nas od nobow a ty chcesz go sprawdzić:D.^^

Ostatnio edytowany przez Bart (2010-07-26 07:28:04)

Offline

 

#7 2010-07-26 08:28:46

 ATI5870

Użytkownik

12573007
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 29
Punktów :   

Re: TuL!p4N

Po 1. To co to jest za gracz jak go nigdy nie widziałem??? Więc jak chcesz nas rozwalić to tylko z INJ. i nie jestem pewien nawet czy to ci się uda... Po 2 Jeśli uważasz nas za nooby to ja ci dziękuje, i jeśli taki pro jesteś to won do HH. Takie obrażanie to wiesz do przeczkola może Cię manier nauczą.

PS. Jesteśmy dobrym klanem i nie mamy zamiaru tego spieprzyć przez takie nooby jak ty które mają się nie wiadomo za kogo. Nasz klan ma coraz lepszy team i będziemy sami konkurować HH.... Oczywiście jestem na NIE !!!!   a ty ziom interpretuj posty bo on Cię ewidentnie wyzwał -.-

temat do zamknięcia


Nie ty jesteś Pro, lecz twoje umiejętności!

http://www.cdaction.pl/userbar/strona/userbar/15oh5ori_userbar1.jpg
http://img5.imageshack.us/img5/3555/permabannedl.gifhttp://img260.imageshack.us/img260/4681/2cs9wghu.gifhttp://img22.imageshack.us/img22/3046/thisisspammc5ds2rk3ov3.gif

Offline

 

#8 2010-07-26 08:56:46

 kau

Admin

Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 145
Punktów :   

Re: TuL!p4N

TuL!p4N napisał:

BUHAHAHHAA TO ZAGRAJMY NOOBY - JA SAM NA 3 NAJLEPSZYCH Z HELL

Ciebie pogięło całkowicie czy tylko trochę?

TuL!p4N napisał:

jestem lepszy od kazdego z was,doskonaly w grze zespolowej,moge was nauczyc i pokazac jak sie gra bo widze ze baty przewaznie dostajecie w warach,
na serwach pod innymi nickami strzelam do was jak do kaczek i postanowilem poswiecic sie i pokazac wam jak nalezy grac - jak mnie przyjmiecie bedziecie wymiatac,a hunter bedzie moglo wam obciagnac,pokaze wam umiejetnosci i dopasuje taktyke i niemyslcie ze chce byc szefem,chce wam tylko pomóc bo slabi jestescie ale sie wyrobicie
tyle o sobie - PRAWDZIWY PRO

zaryzykujcie a nie pozalujecie,nawet x-fire zaloze po to zeby pokazac wam jak sie gra, bo na wasza gre zal patrzec

Z takim nastawieniem to nie do tego klanu.

TuL!p4N napisał:

a ty Tasak sie nie wtracaj bo nawet mnie nie znasz,za to ja cie widzialem i nadajesz sie najwyzej do pastowania moich butów:)

Skoro tasak jest dla ciebie niczym, to musisz mieć przynajmniej inj, wh i godmoda.

Bart napisał:

oczywiste chyba że na Nie

ATI5870 napisał:

Oczywiście jestem na NIE !!!!

Ostatecznie i niepodważalnie.

Podanie odrzucone.

Zamykam.


Wiecie... czasem moje pomysły są takie trochę... yyyy... eee... noooo... z dupy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrasowekoty.pl grzejniki purmo we wrocławiu taksówka wałcz